COPYRIGHT © AQUUS MEDIA 2007-2013
DESIGNED BY MIROSŁAW WILEWSKI
Procedury administracyjne w UK
CO? GDZIE? JAK?
PROCEDURY ADMINISTRACYJNE W UK


Szanowni Państwo,
W związku ze zmianami organizacyjnymi na brytyjskich, rządowych portalach informacyjnych, wszelkie dane na temat sposobu załatwiania poszczególnych spraw urzędowych wymagają aktualizacji.


Postaramy się (w miarę możliwości) sukcesywnie udostępniać tłumaczenia poszczególnych procedur. Tymczasem są one dostepne w języku angielskim na nowej stronie internetowej, dostępnej pod linkiem zamieszczonym poniżej. [więcej >> ]
CO? GDZIE? JAK?
PROCEDURY ADMINISTRACYJNE W UK
Odszkodowania - obsluga prawna po polsku
Znajdz nas na Facebooku
>
POLECAMY:
POLECAMY:
PIERWSZA FACEBOOKOWA APLIKACJA PRZEKAZY PIENIĘŻNE DLA POLAKÓW W UK REWOLUCJONIZUJE RYNEK MIĘDZYNARODOWYCH PRZELEWÓW PIENIĘŻNYCH!

Teraz każdy Polak przebywający w Wielkiej Brytanii może szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności - bezpośrednio ze swojego konta na Facebooku, przesłać pieniądze do najbliższych w Polsce.

Aplikacja Przekazy Pieniężne to najnowsza propozycja doskonale znanej firmy Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com specjalizującej się w transferach pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Firma, której wizytówką jest najwyższy standard obsługi klientów kolejny raz stanęła na wysokości zadania, oferując rozwiązanie jakiego nie ma w swojej ofercie żadna inna firma realizująca przelewy do Polski, nie wyłączając wielkich międzynarodowych korporacji. Dzięki aplikacji wysłanie pieniędzy do Polski jest naprawdę proste i co najważniejsze - pozwala realizować spontaniczne przelewy do rodziny i znajomych z okazji urodzin, imienin, zaręczyn czy nowej pracy.


„Stworzyliśmy rozwiązanie na miarę czasów. Czy tego chcemy, czy nie - Facebook jest już stałym elementem naszej kultury. To właśnie on, jak żaden inny serwis społecznościowy zbliża nas do rodziny i przyjaciół, którzy zostali w Polsce. Naszym celem było ułatwienie kontaktu naszym klientom z ich najbliższymi, tak aby odległość w końcu przestała mieć znaczenie."
- wyja
śnia Paweł Mes - od ponad 8 lat Dyrektor Zarządzający Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com
 
Do niedawna trudno było spontanicznie zareagować na takie zmiany statusów na facebooku jak imieniny, urodziny czy powiększenie się rodziny, bo przecież wpis
'na wallu' czy telefon to nie wszystko. Teraz  pojawiła się zupełnie nowa możliwość - w każdej chwili można wysłać znajomym prezent w postaci przesłanej gotówki.
Prosta facebookowa aplikacja z bardzo intuicyjną obsługą pozwala zrealizować przelew na dowolnie wskazane polskie konto złotówkowe w ciągu 10 minut. Szybko, bez zbędnych formalności i z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dane klientów są rzetelnie chronione. Kradzież czy hakowanie danych uniemożliwia podwójne zabezpieczenie. Po pierwsze połączenie z aplikacją jest szyfrowane, po drugie dostęp do danych  odbiorców i historii dokonanych transakcji jest niezależnie od szyfrowania połączenia dodatkowo chroniony hasłem.

Aby skorzystać z aplikacji należy wpisać w wyszukiwarce Facebooka Przekazy Pieniężne lub wejść bezpośrednio na apps.facebook.com/przekazypieniezne/

Nic dziwnego, że aplikacja z dnia na dzień zdobyła uznanie Polaków w Wielkiej Brytanii, którzy cenią w niej przede wszystkim wygodę i znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, bo prowizje za tak szybki transfer pieniędzy są bardzo atrakcyjne w porównaniu z ofertą konkurencji. [więcej >> ]
PIERWSZA FACEBOOKOWA APLIKACJA PRZEKAZY PIENIĘŻNE DLA POLAKÓW W UK REWOLUCJONIZUJE RYNEK MIĘDZYNARODOWYCH PRZELEWÓW PIENIĘŻNYCH!